Oferta pracy Nr 01/08/2019

Stanowisko pracy: Planista produkcji

Nazwa firmy: Pronar Sp. z o.o. w Narwi

Adres firmy: ul. Mickiewicza 101 A, 17-210 Narew

Telefon/fax: 85 655 36 30

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu: Katarzyna Miszczuk - Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Fabryka Maszyn Komunalnych w Siemiatyczach

Liczba oferowanych miejsc pracy : 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Proponowane wynagrodzenie brutto: od 3500 pln ( wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie w trakcie rozmowy rekrutacyjnej )

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Planowanie procesu produkcji kilku linii prodykcyjnych
  • Ścisła współpraca z kierownikiem produkcji, działem logistyki, zakupów i magazynem
  • Optymalizowanie procesów przepływu materiałów oraz poziomu zapasów w porozumieniu z działem logistyki i magazynem
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji produkcyjnej
  • Monitorowanie terminowej realizacji zamówień produkcyjnych

Wymagane wykształcenie: wyższe
Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia:

  • wykształcenie wyższe techniczne ( najchętniej mechanika i budowa maszyn lub zarządzanie produkcją )
  • obsługa komputera ( Word; Excel; Access ),
  • znajomość podstaw rysunku technicznego
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowe predyspozycje:

  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność i zaangażowanie

Wymagany staż pracy: mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Uwagi: w przypadku braku doświadczenia zawodowego istnieje możliwość przygotowania do pracy na w/w stanowisku

czwartek, 29 sierpnia 2019 09:41 Poprawiony: czwartek, 16 stycznia 2020 08:12 Wpisany przez Anna Siedlecka